Altın kolye

Alyans modelleri

Elmas Yüzük

Gümüş Kolye

Kolye

Pırlanta

Tek Taş Yüzük

Yüzük

Altın kolye nasıl üretilir


Alyans modelleri için tıklayınız..

Mutluluğun ilk adımı tarafların birbirini tanıyıp sevmesi olduğu gibi ardından da bir sonraki kısım olan yuva kurma ve hayatları birleştirme gelir. Bu kutsal inşanın da sembolü tabi ki alyanstır. Evlenen kişilerin evliliklerini ve birbirlerine olan bağı temsil eden alyanslar ile aşkları ve sevgileri ölümsüzleşir.

Eskiden alyans modelleri oldukça standart bir kalıpta üretilip amaç sadece parmakta altın ve sade olan bir yüzük takmaktan ibaretti. Ancak bugün bir yandan bağlılık gösterilirken diğer yandan da kişisel zevk ve tercihlere de hitap den bir çok model ve tür mevcut olmaktadır.

Alyans modelleri bildiğimiz sarı altın olabildiği gibi son dönemde oldukça ilgi gören beyaz altından da imal edilebilmekte çeşit açısından zenginlik bununla da kalmayıp değişik ve oldukça şık tasarımlarla da karşımıza çıkmaktadır. Sizler için konsept tasarımlar ve tüm tarzlara hitap edebilecek şekilde çeşit çeşit birbirinden güzel alyans modelleri üretip beğeninize sunuyoruz.

Aynı şekilde taş severlere taşlı olan modeller ya da yine sadelikten hoşlananlar için standart alyanslar ile de yine her kesime ve zevke hitap edebilip tüm müşterilerimizi memnun edebilmeye çalışıyoruz. Oldukça geniş kataloğumuzdan dilediğiniz modelleri seçebilir ya da içlerine isim tarih gibi sadece size özel yazılar ekleyebilir yine aynı şekilde sadece size özel bir tasarım ile de mutluluğunuzu özelleştirebilirsiniz.

Detay severlerden sade severlere kadar tüm beklentilere cevap verebilen ve her türlü ekonomiye uygun modeller olup sizleri sevdiklerinizle mutlu yaşayabilmek için bizler elimizden geleni yapıyoruz. Uygun ödeme seçenekleri ile alışverişin daha da cazip hale geldiği E-kolye sitesi sayesinde günlerinizi dışarıda mağaza mağaza dolaşarak harcamanıza gerek yok. Siz seçin beğenin biz özel ve şık kutularında hemen size teslim edelim.

Alyans modelleri için tıklayınız..

 

 
ekolye
Hakkımızda
İletişim
  Bilgilerim
Bilgilerim
Siparişlerim
Beğendiklerim
Sepetim
  Müşteri ilişkileri
Garanti Şartları
Teslimat Bilgileri
İade İşlemleri 
Hesap Numaraları 
  Vitrin
Yeniler
En çok satılanlar
En çok incelenenler
Fırsat Reyonu
Copyright Ekolye tescilli markadır.