Nasıl Ürün ALırım

goldcenter.com ürün satışı yapmamaktadır ve satın aldığınız ürünler goldcenter’dan gönderilmez. Ürünler satıcı olarak işlem yapan
üretici firmalar tarafından size gönderilir. Eğer ürünü almaya karar verdiyseniz ürün satıcısının profil bilgilerini, yorumlarını mutlaka inceleyiniz.

Nasıl ürün alırım?
 
·İlk olarak ürün sayfasındaki Hemen Al butonuna tıklayınız.
·Adres seçimi ekranında ürünün gönderileceği adresi doğru bir biçimde belirleyin.
·Ödeme ekranında, kredi kartı, banka kartı ile ödemenizi yapın.
·Ödeme esnasında satın aldığınız ürünleri/adetini değiştirmek isterseniz “Sepetim” bölümünden bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Ürünü satın aldıktan sonra
Ödeme yaptıktan sonra, ürün fiyatı goldcenter havuz hesabına aktarılır. Ürün sizin elinize ulaşıp siz onay vermediğiniz sürece bu ücret kesinlikle satıcıya aktarılmaz.

Satıcı ürünü kargolar
Ürün satışı gerçekleştikten sonra satıcı 3 iş günü içerisinde ürünü size göndermelidir ve kargoya verdikten sonra, kargo bilgilerini sistemimize  girer. Kargo bilgilerine profil bölümünde ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda kargonun takibini de yapabilirsiniz.

Ürünü onaylayın
Ürün size kargolandıktan hemen sonra sizin onay vermeniz için 3 iş günü vardır.  Ürün elinize ulaştıktan sonra gerekli kontrolleri yapın ve ürünü onaylayınız. Onay verdiğinizde, Goldcenter havuz hesabında bekletilen ürün fiyatı satıcının hesabına aktarılır.

Menu

Hesabım